Anlatsın APK

Anlatsın  Icon
   
4.3/5
12 Ratings
Developer
Anlatsin.com
Current Version
0.0.2
Date Published
File Size
31.2 MB
Package ID
com.anlatsin
Price
$ 0.00
Downloads
10+
Category
Android Apps
Genre
Education

APK Version History

Version
0.0.2 (2)
Architecture
armeabi,armeabi-v7a,x86
Release Date
September 30, 2018
Requirement
Android 4.1+
  • Anlatsın Screenshot
  • Anlatsın Screenshot
  • Anlatsın Screenshot
  • Anlatsın Screenshot
  • Anlatsın Screenshot
  • Anlatsın Screenshot
  • Anlatsın Screenshot

About Radio FM 90s

Üniversite öğrencileri ve şirket çalışanları kariyer deneyimlerini Anlatsın’da anlatıyor!

Anlatsin.com meslek, sektör, üniversite ve şirketler hakkında videolu deneyim paylaşımlarının yapıldığı bir kariyer kütüphanesidir. Hayalini kurduğun gelecekle ilgili öğrenmek istediğin ne varsa Anlatsın mobil uygulamasında var.

**Mobil uygulamayı kullanarak artık tüm sorulara VİDEOLU cevaplar verebilirsin!**

Ücretsiz üye olarak geleceğinle ilgili merak ettiğin tüm soruları sorabilir, deneyimli olduğun konular hakkındaki sorulara yazılı veya videolu cevaplar verip, sen de tecrübelerini paylaşabilirsin.

--------------------------------------------------

Nasıl Kullanmalıyım?

-Keşfet sekmesinden diğer üyelerin sorulara verdiği cevapları görüntüleyebilirsin.
-Anlat butonuna basarak yazılı veya videolu cevaplar verebilirsin.
-Üye olmak çok kolay; Facebook veya Linkedin profilini kullanarak tek tıkla ya da mail adresinle giriş yapabilirsin.
-Profilini oluştururken eğitim ve iş geçmişinle ilgili mümkün olduğunca çok bilgi vermeye özen göster; böylece sana daha uygun soru ve cevapları gösterebiliriz.
-Tecrübelerim alanına ilgili olduğun tüm konuları girerek takip edebilirsin.

Neden Üye Olmalıyım?
Lise öğrencileri meslekleri ve üniversite hayatını merak ederken, üniversiteliler iş hayatını, çalışanlar ise farklı sektör ve kariyerleri merak ediyorlar. Bu yüzden deneyimlerin herkes için çok değerli. İçerikleri görüntülemek için üye olman gerekmiyor, fakat hem sorulara cevap verebilmek, hem de Anlatsın deneyimini kişiselleştirebilmen için üye olman gerekli.

Sorulara Nasıl Cevap Vermeliyim?
-Sorulara cevap verirken mümkün olduğunca samimi olmanı, sohbet formatında, içinden geldiği şekilde ve en doğal halinle anlatmanı istiyoruz.
-Videolar birbirinden bağımsız olarak kullanıcıların karşısına çıkabilir, bu yüzden videolar arasında bağlantı kurmaya çalışma lütfen. Her videoda sadece sorulan sorunun cevabı olmalı.
--------------------------------------------------

Anlatsin.com, sürdürülebilir ve sürekli zenginleşen bir kütüphane olmak için şirketler ve üniversitelerle partnerlikler kurar; geliştirdiği yazılım ürünlerinin yardımıyla, şirketlerin işe alım ve yetenek kazanımı süreçlerini kolaylaştırır.University students and employees of the company tells the narratives of career experience!

Anlatsin.co occupation, industry, made a career library of video sharing experiences about universities and companies. If you want to know what you understand you've been dreaming about the future has in mobile applications.

** VİDEOLU now using the mobile app can give answers to all the questions! **

You can ask all the questions you wonder about AcAğInlA come as a free member, whether written or video answers to questions about topics you're experienced, you can also share their experiences.

--------------------------------------------------

How should I use?

You can view the answers given to questions from other members -Explore tab.
-Tell pressing the button or video can give written answers.
It -member be very easy; You can access with a single click using the email address or Facebook or Linkedin profile.
When creating the -Profile education and work history as possible about endeavored to give as much information; so we can show you more relevant question and answer.
You can follow all the issues you are about to enter my field -Experience.

Why Register?
High school students and professional life while wondering the university, college and work life, they wonder if employees in different sectors and careers. So for all of the experience was invaluable. You do not need to be a member to view content, but to respond to both questions, it is necessary to be able to personalize the experience for both you tell members.

How should I answer the questions?
-They while the answer to be as friendly as possible, in chat format, come from within, and we want to tell as with most natural state.
-Video can confront the user independently of each other, so please try to establish a connection between videos. Each video should be just the answer to the question asked.
--------------------------------------------------

Anlatsin.co, sustainable and establishes partnerships with universities and companies to be constantly enriched library; developed with the help of software products, the company facilitates the recruitment and talent acquisition processes.

What's New in this version

Üniversite ve kariyer deneyimleri üzerine videolu deneyim paylaşımları.