Akın Dekorasyon 1.0 1.0 APK

Akın Dekorasyon 1.0 1.0 Icon
0/5
Ratings
Developer
Acarnet Yazılım Hizmetleri
Current Version
1.0
Date Published
File Size
2.3M
Package ID
com.selotek.akindeco
Price
$ 0.00
Downloads
1+
Category
Android Apps
Genre
Business

APK Version History

Version
1.0 (Updated)
Architecture
All
Release Date
April 14, 2017
Requirement
Android 2.3.3 and up
  • Akın Dekorasyon 1.0 Screenshot
  • Akın Dekorasyon 1.0 Screenshot
  • Akın Dekorasyon 1.0 Screenshot

About Radio FM 90s

Akın Dekorasyon İth.İhr ve Tic.Ltd.Şti 1994 yılında kurulmuş olup dekorasyon alanında yerli ve ithal duvar kağıdı ürünleri toptan ve perakendecilik bünyesinde faaliyet gösteren uzman birçok Avrupa ve Dünya markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Koleksiyonlarımızı, toptan bayi ağı oluşumuyla Türkiye’nin birçok ilindeki mağazalara ulaştırmayı başarmıştır.

Firmamız, farklılık yaratan tarzı ve zengin ürün gamıyla, ticari hayatına gelişen ve büyüyen ülkemizde, global marka olma yolunda devam etmektedir.

Hedefimiz, kalitemizden ödün vermeden yarattığımız özel tasarım koleksiyonlarımızla, yaşam mekanlarınızın her noktasını daha keyifli hale getiren bir marka olmaktır.

Sizlerin desteğini yanımızda hissederek, her yeni sezonda sizler için gelişmeye, heyecan yaratan yeni ürünler tasarlamaya devam edeceğiz.Akin iTH.iHR and Decoration Co. Ltd. was founded in 1994 in the field of domestic and imported wallpaper decoration products of several European and world experts active in the wholesale and retail brands operate within the distributor in Turkey.

Our collections, wholesale dealer network in the formation of Turkey has managed to deliver to stores in many cities.

Our company, with differentiated style and extensive range of products, developing and growing its commercial life in our country continues towards becoming a global brand.

Our goal is that we create our couture collection without compromising our quality is to be a brand that makes each point of your living space more pleasant.

You feel the support of our year, for you to develop in each new season, we will continue to design new products that create excitement.

What's New in this version