Motorkáři.cz APK

Motorkáři.cz  Icon
   
4.1/5
592 Ratings
Developer
MOTOportal, s.r.o.
Current Version
4.0.4
Date Published
File Size
7.0 MB
Package ID
cz.motorkari.android
Price
$ 0.00
Downloads
10000+
Category
Android Apps
Genre
News & Magazines

APK Version History

Version
4.0.4 (382)
Architecture
universal
Release Date
July 05, 2021
Requirement
Android 4.2+
Version
4.0.2 (380)
Architecture
universal
Release Date
June 12, 2021
Requirement
Android 4.2+
Version
3.8.15 (377)
Architecture
universal
Release Date
February 21, 2021
Requirement
Android 4.2+
Version
3.8.14 (376)
Architecture
universal
Release Date
August 08, 2020
Requirement
Android 4.2+
Version
3.8.13 (373)
Architecture
universal
Release Date
April 30, 2020
Requirement
Android 4.2+
  • Motorkáři.cz Screenshot
  • Motorkáři.cz Screenshot
  • Motorkáři.cz Screenshot
  • Motorkáři.cz Screenshot
  • Motorkáři.cz Screenshot
  • Motorkáři.cz Screenshot
  • Motorkáři.cz Screenshot
  • Motorkáři.cz Screenshot

About Radio FM 90s

1) Články
Kromě rychlého výpisu nejnovějších článků ze všech sekcí webu je nyní možné také hlasovat přes aplikaci v anketě, soutěži. Aplikace nabízí také přímo v článku možnost zvětšení písma na tři úrovně. Přímo z telefonu můžete vložit článek nebo fotografie ze zajímavé akce, které se právě účastníte. Ten se potom zobrazí v záložce "Reportér".

2) POI
V databázi na serveru je aktuálně 2 758 ručně vložených bodů zájmů od našich uživatelů. Kliknutím na modrou ikonku šipky v detailu spustíte navigaci. V případě, že jste blízko bodu zájmu, který máte zobrazen v detailu, můžete tento doplnit o nové fotky přímo z místa.
Novinkou je vložení nebezpečného úseku. Přímo z místa, kde se právě nacházíte můžete pluskem v horní části mapy vložit nebezpečný úsek, zatáčku nebo třeba rozbitou silnici.

3) Bazar
Hlídací očko. Očko funguje pro sekci motocykly a je možné zadat libovolné množství motorek nebo skútrů, které chcete hlídat. Při vkládání se vybírá ze 3 polí - značka, model a ročník. Pokud kdokoliv vloží do bazaru váš hledaný motocykl, aplikace na to upozorní a zašle vám notifikaci.
Rychle, bez nutnosti sednout k počítači, můžete přímo v terénu motocykl nafotit a vložit inzerát pomocí aplikace na web Motorkáři.cz, jen je třeba být ve správné záložce do které chcete inzerát přidat.

4) Fórum
Výpis nově přidaných témat s možností jednoduchého vyhledávání v názvech. V detailu tématu je navíc možné změnit směr zobrazování příspěvků.
Přihlášený uživatel navíc může:
a) Zakládat nová témata včetně vložení fotografií.
b) Sledovat první nový příspěvek k libovolnému tématu kliknutím na ikonku "očka" v detailu tématu. Následně se upozornění zobrazí v liště a aplikace ukáže jen nově vložený příspěvek (nikoliv všechny).
c) Zobrazit témata do kterých jsem přispěl v další záložce "moje".

5) Přátelé a zprávy
V profilu uživatele je možné zobrazit seznam odeslaných a přijatých zpráv. Novou zprávu pošlete jen přátelům ze seznamu. Zelený symbol telefonu informuje, jestli má uživatel nainstalovanou aplikaci. Nahoře jsou ikonky poslat moji GPS polohu nebo vyžádat si GPS polohu.
Tuto funkci využijete v terénu, kdy bude možné zjistit přesnou GPS polohu kamaráda se kterým jedete na vyjížďku nebo sraz.

6) Spolujízda a vyjížďky
Novinkou je vytvoření nové vyjížďky na kterou se mohou přihlásit i další motorkáři. Společně můžete vyrazit na sraz nebo vyjížďku. Jednoduše zadáte start a cíl vaší vyjížďky, kolik vás bude a potom počkáte až se vám přihlásí další motorkáři.

7) Trasy
Nově si můžete přes aplikaci nahrát záznam jízdy vaší trasy na motorce. Uloženou trasu můžete následně exportovat na web Motorkáři.cz. Na trase je možné pořídit také fotografie. Ve vašem webovém profilu na serveru Motorkáři.cz je možné (po jejím exportu z aplikace) všechny trasy stáhnout ve formátu GPX. V administraci na webu si můžete také zvolit, kdo je oprávněn prohlížet vaše nahrané trasy.

Uložené trasy jiných motorkářů je možné také projíždět. V detailu trasy spustíte vpravo nahoře navigaci.

8) Motoakce
Aplikace nabízí jednoduchý výpis nejbližších srazů a nabízí se i mapa podle místa, kde se právě nacházíte. Na akce se můžete také přihlásit. V detailu je odkaz na navigaci, která vás dovede přímo na místo.

9) Tankování
Poslední novinkou je možnost správy tankování vlastní motorky, kterou máte uloženou v databázi. Ihned po natankování u benzínové pumpy, můžete přidat aktuální informace jako je stav tachometru, cena benzínu a jeho množství. Systém za vás vypočítá průměrnou spotřebu a vede chronologický záznam tankování.

10) Firmy
Aplikace na základě vaší polohy zobrazí mapu s nejbližšími firmami a servisy. V seznamu je také zobrazeno hodnocení spokojenosti od uživatelů.

11) Další funkce.
a) Možnost přesunout aplikaci na SD kartu.
b) Nastavení velikosti písma globálně pro celou aplikaci.

Abyste mohli využívat všechny funkce aplikace je nutné být přihlášen stejně jako na webu.

Aplikace funguje na operačním systému Android Jelly Bean - 4.2 a vyšších. Na starších nefunguje.

What's New in this version

4.0.4 - doplneni benzinek do tankovani

4.0.3 - oprava volby lokality pri zadavani vyjizdek

4.0.0 - zmeny pro android 11