SledovaniTV old 1.0 APK

SledovaniTV old 1.0 Icon
   
3.51/5
453 Ratings
Developer
sledovanitv.cz
Current Version
1.0
Date Published
File Size
1.6 MB
Package ID
cz.sledovanitv.androidold
Price
$ 0.00
Downloads
50000+
Category
Android Apps
Genre
Video Players & Editors

APK Version History

Version
1.0 (1)
Architecture
All
Release Date
August 06, 2015
Requirement
Android 2.3.2+ Gingerbread (API 9)
  • SledovaniTV old Screenshot
  • SledovaniTV old Screenshot
  • SledovaniTV old Screenshot

About Radio FM 90s

Aplikace SledovaniTV je URČENA UŽIVATELŮM SLUŽBY sledovanitv.cz. Přináší možnost příjmu televize V SÍTÍCH PARTNERŮ služby na vaše mobilní zařízení vybavené Androidem.

Partneři služby jsou čeští internetoví poskytovatelé, pro její využití musí být Váš poskytovatel jejím partnerem. Seznam naleznete na: http://sledovanitv.cz/info/partneri

Máte zájem o službu? Napište nám email na partner@sledovanitv.cz, uveďte svého poskytovatele připojení a my se s ním domluvíme na spolupráci.

Pro příjem televize je třeba internetové připojení o rychlosti cca 1,2Mbit/s a procesor o výkonu alespoň 1 GHz, aby byl schopen plynule přehrávat video. This application is designed for users SledovaniTV SERVICES sledovanitv.cz. It brings the possibility of receiving TV NETWORKS PARTNERS services on your mobile device equipped with Android.

Partners services via the Internet providers for its use must be your ISP her partner. A list can be found at: http://sledovanitv.cz/info/partneri

Are you interested in service? Email us at partner@sledovanitv.cz, please provide your ISP and let him agree on cooperation.

For TV requires an Internet connection speeds of around 1,2Mbit / processor with an output of at least 1 GHz, to be able to smoothly play back video.

What's New in this version